generalnie sie nie udzielam ale tym razem;
ale po co reagować na idiotów? wszędzie ich pełno,nawet tutaj sie pojawili. Pare PLN zarobił jeden z drugim i teraz non stop czytam leszcze,odleszczenie,frajerstwo.I tak jak coś ktoś mądry pisze to albo naganiacz,albo ze spółdzielni.
każdy mądry- pewnie ci ""najmądrzejsi" kupili ostatnio Idea Bank po 9,80 a teraz skowyt bo ledwo 5 zeta kosztuje, lub Bah po 2,99 itd itp.
szkoda na nich energii- przykład biorą z rządu i Nowogrodzkiej