Ach Ty milionerze:)))) kapitał wprost wylewa sie z Twoich postów, handlowcom dajesz passeratti z 2017. To zapewne w Twojej wirtualnej Company sprzątaczki dojeżdżają conajmniej Oplem Corsą OPC:))))) aż dziw, że w Twoim imieniu nue pisze neokids na tym forum obdarowany chojnie imaciem:))))) Miłego Wieczory :D