Zibi dla mnie to forum to taka wirtualna rozrywka i odskocznia. Wczesniej od 2007 r bawilem sie na forum parkietu ale cos tam pokombinowali chajdarowicze i nuda jest tu weselej.
Powinni tylko pozwalac pisac autoryzowanym nickom to jak ostatnio nie bylo by podrób rafcyka czy maklera73. Bo m9zna sie pomylić