Dnia 2016-02-16 o godz. 16:35 ~mir napisał(a):
> tylko on musialby poinformowac o kazdym zbyciu lub nabyciu.
.......
On nic nie musi, bo zrobi to za niego szwagiernia, która czuwa nad "jego" inwestycjami.
Ponadto o nabywaniu były informacje, a o zbyciu nie było, bo akcje są nadal trzymane i nie tymi akcjami obraca teraz szwagiernia.
Gdyby vicek stał osobiście za tamtymi zakupami to by teraz uśredniał po taniości, bo kasę ciągnie ze spólki sporą a sytuacja gniota się poprawiła od tamtego czasu, a skoro teraz nie uśrednia to można wywnioskować, że tylko swoją gębę pożyczył szwagrom dla ówczesnego propagandowego uspokajania leszcza przed obecnym duszeniem, a teraz propagandowo nie uśrednia, bo takie info na tym poziomie mogłoby napędzić świeżego leszcza podbierającego akcje szwagrom.
Szwagiernia potrafi stworzyć sobie nawet takiego słupa od kompletnego zera do milionera i wprowadzić go na top listę 100 w celu propagandowym z np. warunkowym pakietem akcji czyli de facto bez akcji, poźniej znika ale coś tam zarobi, vicek pewnie też ma z tego jakieś obrywy, np. przyzwolenie na podwyżkę pensji w gniocie albo dalsze siedzenie na swoim stołku...