Dnia 2016-02-16 o godz. 15:27 ~mir napisał(a):
> jesli sie nie myle to vicek brał po 3,60 :)
...........................
Mnie to by nie zdziwiło, gdyby się okazało, ze ten vicek tymi "swoimi" zakupami to tylko gębą firmował strategię szawagrów i te zakupy robił za ich kasę po to, aby na zaplanowanych przez nich spadkach pohamować potencjalny wysyp akcji leszcza siedzącego z ceną powyżej tej ceny jego zakupu i aby dopiero później odbierać od leszcza taniej, na długoterminowym wymęczeniu, bo później tam doszło do spadku na 60gr.
Ale mędrkować to można sobie tu o historii, z mędrkowaniem o przyszłości spółki i jej kursu jest gorzej, a przynajmniej jest gorzej trafić w sedno, bo historia kursu nie musi się odzwierciedlać w przyszłości kursu.