Dnia 2016-02-16 o godz. 15:51 ~pytek napisał(a):
> po co to zamieszanie ? zrobili by pakietówki z ręki do ręki i po sprawie.Myślę , że od tego mieszania to tylko tracą akcje ,leszcz się przyłącza . Dla mnie jest to cenny walor , po przez tyle lat mnie już dużo kosztuje :)
...................
Spółka jest notowana, więc muszą robić „publiczny” wolumen, a mieszanie i duszenie to okazja do zarobku dla mieszającego, ale tu raczej zbyt małe są obroty do zarobku dla dużego podmiotu, co może sugerować właśnie to inne możliwe rozwiązanie niż zarobek przez mieszanie na różnych poziomach pod jakieś infa ze spółki