Forum Forex +Dodaj wątek
To się nazywa życie ale jak mówią żeby pierwszy milion zarobić to najpierw trzeba pierwszy stracić inaczej się nie nauczysz grać i radzę nie słuchać ludzi tylko siebie .To od ciebie zależy jaki zysk chcesz wypracować i na stratę musisz sobie stawiać poziom do którego możesz puścić nie żyj nadzieją patrz na fakty , traci się szybko kasę ale by ją odrobić minie wiele czasu , Zysk też zamykaj na chociażby plusie zawsze kilka razy można wejść w rynek jak rośnie , ale jak spada nie czekaj aż stracisz 50% swojej kasy bo bedziesz miał nadzieje . GBP jeszcze nie znalazło dołka . Znajdz inne aktywo inwestycyjne i zamiast czekać rok na odbicie funta to za rok mozesz być zarobiony na czynś innym.