Dnia 2016-08-09 o godz. 08:36 ~funcik napisał(a):
> Jak nie musisz sprzedawać na życie,to nie sprzedawaj.
Sorry funcik, ale takie podejście napędza spirale spadków: teraz jest 5 zł, trzymajmy bo kiedyś wzrośnie, zaraz zrobi się 4,9 i będzie panika, że jednak nie wzrośnie i wyprzedaż na 4,80
Ja uważam, że do celów spekulacyjnych GBP nie nadaje się, co nie znaczy że na forexie nie da zarobić. Ale w realu prze..bane.
A trzymać walytę latami ? To może zakopać i czekać na lepsze czasy ? :-))