Forum Forex +Dodaj wątek
Identyczna sytuacja u mnie. Ja czekam, nie ma co panikować. Za rok sie puści całość po 5.50 z jakaś tam strata i tyle. Gorzej jeśli potrzebujesz tej gotówki za chwile...