Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,10 zł , zmiana od tamtej pory: 16,92%

Re: Fundusze nie mogły sprzedać do PKOBP Leasing a muszą PSC

Zgłoś do moderatora
gotówka na wezwanie zabezpieczona zgadza się, ale PSC III może odstąpić od wezwania z dwóch powodów:

Jednym z nich jest zrzeczenie się przez banki finansujące PCM ich praw do rozwiązania lub zmiany umów w przypadku realizacji wezwania. Inny warunek dotyczy podjęcia przez radę nadzorczą PCM uchwały, w której zaleca się niewypłacanie dywidendy za 2018 rok.

jeśli chodzi o dywidendę to niema ryzyka PCM raczej nie będzie dzielił się zyskiem za ubiegły rok ale pierwszy warunek jest b. trudny do spełnienia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.