Whoaaaa->certyfikaty dzis (12.07.2018) na gieldzie po 93 złote. Nieźle.
Tylko 7 PLN brakuje do szeroko rozumianego break-even dla wlaścicieli farm wiatrowych.
Przy tym skok na jednej sesji z 83 na 93 złote (b dużo-> poprzednio kiedy rosło/spadało, to mniejszymi kroczkami).
Tak trzymać.
Tymczasem kurs BOSia na gieldzie-> 7,58 (czyli o grosz niżej niż wczoraj na zamknięciu)
Także teges...
OK -> wyglada na to ze stopy beda dalej niskie do 2020 (to info z wczoraj), ale to przeciez nie jest żadna łamiąca wiadomość.