Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -12,14%

Re: Fundamentalny wzrost kursu

Zgłoś do moderatora
Ale o jaka premierę ci chodzi ? Bo oprócz hw2 nie wiadomo o niczym innymi. Kurs zaniżony ? Wiesz ile akcji jest dodrukowanych i po jakiej cenie ? Ja rozumiem scalić obie spółki i wycenić tylko spółki i dodrukować ile trzeba ale tutaj dostało nie tylko icg... Odcięcie pod co? Czekaj podajesz przykład spółki oml która rosła pod super grę jak na polskie warunki i teraz kurs spadł z 20 zł na 5 ? Tutaj nawet nie ma zapowiedzianej żadnej dobrej gry a tam była już na wydaniu taka różnica. Jak naganiacie to chociaż z głowa i godnością. Jedyny sens wzrostów teraz to albo ktoś coś wie albo styczeń podbija bo mu pasuje trochę upłynnić. Identycznie było na medicofarmie i advertigo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 0,00% 1,14 2021-10-20 13:51:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.