Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,36 zł , zmiana od tamtej pory: -12,94%

Re: Fundamentalny wzrost kursu

Zgłoś do moderatora
kurs bye dolowany miesiacami a wycna nijak odzwierciedla potencjal czy aktualna sytuacje. Prawdopodobnie byl on trzymamy w celu zebrnaia papieru a nastepnie odciecia mozliwie wysoko. Na ile? nikt nie wie ale wie ten co za tym stoi...
Jak kazdy sam zauwaza perspektywy sa , lecz nie byly one wycenione. Jak rosnie to narzekaja ze rosnie dlaczego?
Czym tu sie wobec tego sugerowac? Odpowiem na pytanie
Kupuj przyszlosc
Gielda wyprzedza przyszlosc
Gaming rosin pod premiery- kazdy kto siedzi glebiej w AVT dobrze zna terminy...

Przypominam OML

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 2,25% 1,18 2021-10-19 10:19:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.