Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: -13,96%

Re: Fundamentalny wzrost kursu

Zgłoś do moderatora
Czy dla was fundamentem wzrostu jest wolumen ? Samo ICG jest bardzo perspektywicznym studiem ale nie ma żadnych przesłanek ku wzrostowi. Jeżeli gra to faktycznie hard west i tyle to średnio. Jeżeli jest jeszcze jakiś projekt w rękawie to super ale kiedy mogą skończyć pożarna grę zapowiadając ja teraz ? Za rok, półtora ? Niestety jeżeli coś rośnie po 10-15 proc dziennie to nie jest to zdrowy wzrost w takiej sytuacji. Spółka na long bardzo fajna ale jak na razie ilość akcji po dodruku w obecnej sytuacji studia i gry jaka jest zapowiedziana jest dużo za duża. Mam mały pakiet może rozbuduje pozycje ale wydaje mi się ze może jeszcze spaść, nie mówię tu o jakims kursie poniżej 1 zł ale 1.1-1.3. Oczywiście to tylko moja opinia i proszę się nią nie sugerować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 0,00% 1,22 2021-10-27 10:30:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.