Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,50 zł , zmiana od tamtej pory: -36,99%

Re: FTE TFE

Zgłoś do moderatora
Trafiłem przez przypadek, ale to że Forte i Elliot trochę mnie to zaciekawiło :) Kolego trochę się nie zgadzam z Twoją rozpiską jeszcze z pierwszego screenu, potem nie chciało mi się przechodzić przez te wszystkie ewolucje wykresu. Rozliczając w dół z week Twoja 1ka króciutka ,w 2ce i 4ce nie widzę poskładanej korekty. Rysując 5kę w dół zakładasz, że teraz korekta i lecimy dalej niżej. To jaki kurs zakładasz po zrealizowaniu dużej C w dół? Spółka musiała by spaść na duuużo niższe poziomy. Nie prościej i logiczniej założyć, że ruch od góry (1szy Twó screen) to korekta prosta zbudowana trójfalowo z falą B zrobioną kor. pędzącą. Korektę tą prawdopodobnie zakończyliśmy na 78,6 fibo i zaczynamy rysować nowy impuls up, potwierdzeniem tego jest negowanie trendu spadkowego . Chyba, że spojrzeć na Twój wykres podobnie tylko, że zgodnie z Twoimi założeniami 2 i 4 ka to kor pędzące, a to już nie po Elitowsku. i pasowało by założyć, że Twoja duża korekta ABC będzie kor pędzącą lub płaską i to by znaczyło, że dołki nie zostaną wybite. Przy Elliocie bardzo ważne są korekty i rozpoznawanie ich, Czytam wykres traktując Elliotem, gdy wszystko ładnie widać, bo łatwo się pomylić lub zapętlić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,43% 23,00 2023-02-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.