Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,85 zł , zmiana od tamtej pory: -5,84%

Re: FTE TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/bfc3a - c, W1. H&S in progress. Zrealizowany ruch powrotny do linii szyi, a teraz jego najboleśniejsza część - zozwinięcie fali spadkowej. Niestety zakres jest potężny dlatego nie będę o nim pisał? Wydaje mi się, że może być niezbędna harmonizacja rzędy fal, ale na to przyjdzie jeszcze czas. Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 0,43% 23,40 2023-01-30 09:07:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.