Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,70 zł , zmiana od tamtej pory: -9,34%

Re: FTE TFE

Zgłoś do moderatora
https://invst.ly/ntcxv - c, M1. @GreenMonk - sorry, rzadko tu zaglądam i nie zauważyłem Twojego pytania. Wersja przedstawiona przez Ciebie jest również poprawna z punktu widzenia TFE, mimo wszystkopozostanę przy swojej wersji falowania. Przemawia za tym rozległy, ponad trzyletni H&S. Z tego tak łatwo się nie wychodzi. Projekcja ruchu na podstawie tej formacji jest fatalna dlatego nic więcej na ten temat nie napiszę. Mimo wszystko życzę wzrostów. Pozdrawiam. Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 0,00% 23,30 2023-01-30 09:26:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.