Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: 3,02%

Re: FTE TFE

Zgłoś do moderatora
Nie jestem specem od Elliotta więc zapytam: czy bierzesz pod uwagę taką opcję, że ruch od dołka fali 2 do szczytu fali 5 na twoim układzie do de facto fala nr 3? Teraz korekta falą 4 i przed nami ruch falą 5 do góry? Jest to technicznie możliwe? Będę wdzięczny za merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 0,00% 23,90 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.