Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,10 zł , zmiana od tamtej pory: -11,88%

Re: FTE TFE

Zgłoś do moderatora
Widzisz Greg - problem jest taki, że Kwaśny pisze, ktoś to czyta i wyciąga wnioski - nie ma co polemizować, bo jest to oczywiste. Ty zaś na 30 wątkach walisz smęty jak by Ci się portal "Pudelek" pomylił z "bankierem" ... a może tak właśnie jest ? :)

Powodzenia Greguś ! - nie czytaj jak nie łapiesz :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,43% 23,00 2023-02-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.