Dnia 2021-11-04 o godz. 10:49 ~Free napisał(a):
> No generalnie mnie frapuje kto oddaje te akcje poniżej 9 zl. No bo przecież ktoś w końcu musi być na stracie, żeby ludzie robiący kółka mogli zarobić:)
pewnie ten sam co w 95% kupuje po 9, czytaj technika z wora do wora.
pozostałe 5% to zawiedzenie brakiem odpału, znudzeni marazmem na kursie, psychicznie chorzy na merkatorozę itp.