Bardzo rozsądna i przemyślana taktyka. Najważniejsza niewiadoma: kiedy podbitka pod kolejne kółko okaże się początkiem właściwego wzrostu. Ale po to się trzyma żelazny pakiet. Ja tez już jestem ustawiony w okolicach 8,80 ale chyba trochę podniosę, bo przy tej cenie C/Z wyniesie równe 1,0 i jak podadzą oficjalne wyniki za 3 tygodnie, zostanie to wychwycone przez komputery.