Ogólnie to pomimo zaklinania rzeczywistości i pisania non stop tego samego przez jednego kolegę, to złotówka była widziana tu ostatnio w lutym, a w ostatnich tygodniach to ciężko kupić jakąś sensowną ilość liczoną w tysiącach sztuk, co i tak jest małym wolumenem poniżej 1,20 zł. Więc ten poziom wygląda całkiem ok na ulokowanie się.