Mnie pytasz? Espi nie ruszyły kursu, ale ja bym wzrostu kursu nie wykluczał. Tylko, że skoro nie po espi to logika podpowiada że albo spekulacyjnie (możliwe w każdej chwili) albo po wynikach jeżeli coś się w nich poprawi w wyniku realizacji kontraktów, a tego nie wykluczam ale to może być dopiero w wynikach za III kw. Choć jeżeli ktoś zechce tą poprawę wyników (o ile będzie) wykorzystać to wzrost będzie wcześniej a po wynikach trzeba już realizować zysk a nie kupować.