Ten pakiet był dla drobnych żeby mogli wywalać a nie zanętą na kupowanie. Jakby chcieli zanęcić bo poszłoby kilka transakcji po parę tysięcy pkc z prawej, zaświeciłoby się kilka % na plus na papierze i zaraz na tym poziomie ludzie by brali w ciemno. Zresztą jakby główny chciał wywalać to by to robił po infach o kontraktach, podbitka na otwarciu i sypanie, a nie było tego po żadnych z ostatnich espi.