Taaak. Teraz mi pozostaje tłumaczyć że nie jestem wielbłądem. Najczęściej piszę z telefonu, nie korzystając z wifi, tylko z sieci. Nigdy nikogo na nic nie manewruję, wszędzie podpisuję się tym samym nickiem, a piszę na forum bankiera od końca grudnia. I nie bardzo widzę trolling w tym co piszę. Co jest ok chwalę, co mi się nie podoba krytykuję, ot i wszystko.