Dnia 2020-02-28 o godz. 14:07 ~paaulinka napisał(a):
> Po co te nerwy? Może weź sobie coś na uspokojenie, na Digitalu świat i giełda się nie kończy. Jeżeli spadek o 40 % w ciągu tygodnia to dl ciebie niewiele to gratuję wiary w kupiony papier.
Czy ja powiedziałem, że mało spadło - powiedziałem, że spadło na małych obrotach. Czytaj ze zrozumieniem.