Gdybyś był bardziej doświadczony, to wiedział byś,że obroty na naszej GPW mają drugorzędne znaczenie. !2 lat temu w czasie pamiętnej zwały było mnóstwo spółek które spadały od szczytu w 2007 roku po ponad 90%. I cóż z tego. że obroty na spadkach były male? Jakie to ma znaczenie dla posiadacza? Wiedza podręcznikowa niestety na naszym grajdole nie zawsze się sprawdza.