Masz rację Nadawałam na tą spółkę przez lata. Bo i przez lata prowadziło ją kilku baranów. Którzy sami korzystali z facebooka i instagramu, a tu uprawiali biznes z epoki kamienia łupanego. I jak dotąd zdania nie zmieniłam, bo na razie nie mam powodu. A że akcje ze sporej straty dały nieoczekiwany zysk to tylko skorzystałam.