Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,15 zł , zmiana od tamtej pory: -98,91%

Re: Dzisiaj górne widełki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-05-16 o godz. 11:10 ~jawa_sen napisał(a):
> Po wyborach dopiero bedzie wiadomo czy strategia ogłoszona przez rzad bedzie realizowana.

To chyba marna pociecha dla akcjonariusza...
...a co jak po wyborach, gdy już okaże się że rząd osiągnął to co chciał, czyli umieścił swojego długopisa w pałacu prezydenckim, rząd zaprzestanie realizować strategię?
Jak ich wtedy rozliczysz z obietnic? pójdziesz do PKW i zarządzasz że chcesz wycofać swoje poparcie które udzieliłeś bo rząd Cię oszukał?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO 0,00% 0,01 2025-07-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.