Dnia 2016-09-09 o godz. 16:42 ~janek napisał(a):
> Jak będziesz odróżniał barani śmiech od pieniążków z dywidendy to pogadamy :)))))))))))))))))))
>
> A na razie pisz te swoje głupoty :)))))))))))))))))
>
no to wszystko jasne - napisałeś o swoim smiechu...
a w pisaniu głupot nie da rady cię pokonać...
jasiu - nie wiedziałem, ze cię już znają w necie:
http://fishki.pl/fishka,Bieda,104854.html?typ=wszystkie
a na razie znowu 2,24 i sypią...