Dnia 2016-09-09 o godz. 16:29 ~janek napisał(a):
> Ja nazywam cię głupolkiem :))))))))))))
> Zarobiłem i jeszcze zarobię na dywidendzie :)))))))
> Barani śmiech głupolka mnie bawi :)))))))))
Na pakieciku zakupionym po 2,20 może zarobię, nawet 20% :)))))))))))))