Dnia 2016-09-09 o godz. 16:32 ~janek napisał(a):
[bełkot jasia]
>
> Na pakieciku zakupionym po 2,20 może zarobię, nawet 20% :)))))))))))))
moze zarobisz, kiedyś...
ale najpierw musisz zarobić na swoim uśrednianiu od 4 zeta...
niedługo 4 zeta moga być za 2 akcje... ;)
no i czemu nie umiesz jurasowi wyjaśnić, jak ty zarabiasz na spadajacym kursie po dywidendzie?...