Jakby było dobrze, to już by o tym się chwalili a póki co, to ludzie z zarządu wywalali akcje na podbitce po 3zł z hakiem. Więc zejdzcie na ziemię a prezes mówi tylko:eee, jakby, eee jakby. 2 lata temu można było kupić wyżej niż dziś. Spółka miała świecić na tle rynku w tamtym roku, ile to gier miało być wydane, kto to zliczy, ile umów podpisane już było. Wyszła marna pszczoła, gdzie celowali w AAA a opinie ją zjechały, że z przed dekady na Amigę. Spółka Wam zniszczyła psychikę już całkiem. Nie widzicie już jak wygląda rzeczywistosc. Współczuję