Izdek - nic nam nie puszcza. Przynajmniej mnie :). Uspokój się Izdek. . Od pół roku olewam Cię równo, i nigdy nie odpowiadam na Twoje komentarze. Nie szukam z Tobą zaczepki, prawda? Nie wychodź teraz jak te trolle tutaj i nie piej że miałeś rację. Nie wypada zwyczajnie. Nikt nie wie jak to się sprzedaje i tyle. Ale jeśli słabo, to nie bój nic. Ja będę pierwszy , który wyjdzie na to forum i napisze że się pomylił - i będziecie po mnie wtedy jeździć. Nie ukrywam się jak widzisz na spadkach, nie zmieniam IP ani nicka. Honor trzeba mieć, a błędy popełnia na giełdzie każdy. Mnie też się to zdarza, choć coraz rzadziej. Napisz lepiej ile gotówki w kasie podejrzewasz że może być na koniec 2019r?