Proszę mnie nie mieszać w wasze przepychanki. We dwóch mnie atakowaliście - i tak, zrobiliście to pierwsi, ja nie byłem dłużny - jak pisałem ze wycena jest nierealna na tamten moment a wy beznamiętnie naganiacie przed premierą. Wtedy było fajnie, krytyka spółki była niedopuszczalna na forum, ale jak stało się tak jak pisałem nerwy wam puszczają.