Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,75 zł , zmiana od tamtej pory: 403,28%

Re: Dr Jekyll i Mr Hyde

Zgłoś do moderatora
@NewagoNowy. Jest czas na żarty i docinki, i czas na poważne rozmowy. Nie mam pojęcia, o czym dzisiaj piszesz. Istnieje coś takiego jak dynamiczne przydzielanie adresu IP. Zdarzyło się też wiele razy, że ktoś z innego adresu używał mojego "nicku", ale na pewno, wbrew Twoim twierdzeniom nie jest tak jak piszesz.
Fakty są takie, że np. AS zna się na AT, a ja nie mam takich zdolności :). Nie zmienia to innego faktu, że wraz z Obserwatorem, www i innymi zauważyliśmy oczywiste nieprawidłowości, które są poważniejsze w skutkach niż błędne rozpoznanie tendencji z kresek AT. Fakty są również takie, że KNF badał sprawę, a może bada ją nadal. Gdybyś swoje zdolności tropiące wykorzystał dla ustalenia, kto w kluczowych momentach nawet ostatnio w dniu wyrysowania "młota" dokonywał transakcji łamiącej rodzące się trendy (a było tak kilkanaście razy), mógłbyś zrobić coś naprawdę ważnego.
Obserwatorze, dziękuję. Bardzo pomogłeś.
AS kiedyś prosiłem, abyś pisał jak najwięcej - wkurzyłeś się na mnie i bardzo pomogłeś :). Cel został osiągnięty. Dziękuję
Życzę wszystkim akcjonariuszom zysków wynikających z rozwoju firmy i uczciwości w dyskontowaniu tego rozwoju.
Na wyciąganie wniosków z naszych "obserwacji" jeszcze nie jest pora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 0,36% 84,30 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.