Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,02 zł , zmiana od tamtej pory: -7,12%

Re: Dodali nowe info dla spółki

Zgłoś do moderatora
Boruta Zachem – tania spółka antywirusowa

Wyniki już w sierpniu.

Ekologiczne środki do mycia i odkażania. Marki Onlybio i Onlyeco

link

Ekologiczny żel antybakteryjny do rąk.

link

Linia do produkcji biosurfaktantów

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Boruta-Zachem-otworzyla-linie-produkcyjna-biosurfaktantow-7359299.html

link

link

https://kobieta.onet.pl/uroda/piec-powodow-dla-ktorych-warto-wprowadzic-do-swojej-pielegnacji-kosmetyki-naturalne/s0djrch

Chloramina T – do odkażania

link 

Chloramina T jest środkiem dezynfekcyjnym o działaniu bakteriobójczym. Przeznaczona jest do dezynfekcji powierzchni użytkowych, narzędzi, przedmiotów, urządzeń higieniczno-sanitarnych i innych, bielizny, rąk. Działanie biobójcze preparatu spowodowane jest powolnym uwalnianiem się chloru z roztworów wodnych preparatu w kontakcie z kurzem, zanieczyszczeniami, wydzielinami, materiałem organicznym.
Spektrum działania:
  • bakterie,
  • grzyby,
  • wirusy,
  • prątki,
spory.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WADEX 0,31% 6,52 2020-08-07 14:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.