Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,60 zł , zmiana od tamtej pory: 41,74%

Re: Dodali nowe info dla spółki

Zgłoś do moderatora
Przede wszystkim na małych spółkach brak jest popytu i obrotu. Dlatego więksi inwestorzy tu nie wchodzą. Ja nie mam dużego pakietu, ale chcąc sprzedać wszystko na raz, zrzuciłbym kurs pewnie o 20%. Kurs Wadexu trzyma dywidenda, a największym potencjalnym impulsem do wzrostu byłby skup własnych akcji. Trudno tu liczyć na dużego inwestora, ale jeśli firma utrzyma lub poprawi zyski, to możemy liczyć regularnie na dywidendę ze stopą rzędu 5-15% rocznie. Wtedy byłaby to bardzo dobra inwestycja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WADEX 0,31% 6,52 2020-08-07 14:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.