O czym tu pisać, Rubicon nie zrobił tego co niby było warunkiem dojścia umowy do skutku czyli przekazani akcji do Enter Finto to za co NVV ma oddawać swoje aktywa? Za psi uj?
Dlaczego nie wydali żadnego komunikatu że akcje poszły do Enter Finto tylko do jakiś tam spółczyn Impera coś tam i innych cyprów?