Witam,
Uwazam ze odstąpienie od umowy jest dobrą wiadomością.
To było zbut skomplikowane.
Oldboy i Żubrzyk byli głównymi krytykami tego manewru.
Wpisy mozna znalezć jakies dwa tygodnie temu.
Zatem Oldboy i Żubrzyk powinni teraz dokonac zakupu, gdyż wtedy wieszczyli spadki.
Dziś widać było zbieranie i dosyć duży baton na kupnie 12.5.
Liczba zlecen: 2 (potem 3)
Co sądzicie?