Raczej nie.
Wydaje sie to decyzja dobrze przemyslaną.
To sie chwali.
Wydaje sie że transakcja sprzedaży akcji immiennych sprzed kilku tygodni może mieć coś wspólnego z nowym inwestorem.
Myśle że bedą podane korzystne informacje.
Prosze nie traktowac moich przemyslen jako rekomendacji sprzedaz/kupna. Sa to tylko luźne przemyślenia.