Dzisiejsze wezwanie, nie orzyniesie zadnych skutkow prawnych.
To element negocjacji.
Poza tym takie wezwanie ilazuje dobitnie role CAC i pozycje GK Novavis.
Nie jest to konflikt a notmalna praktyka wynikajaca z podpisania listu intencyjnego.
Novavis po analizie sytuacji doszedl do wlasciwego (moim zdaniem) wniosku
-kontynuacja dzialalnosci organicznej.
-Rubikon to nie jest material na partnera biznesowego dla GK NVV
Wniosek:
Zarzad NVV szanuje swoje aktywa w tym przypadku CAC.
Byc moze pozostanie CAC w GK nvv przyniesie wieksze efekty niz (domniemany) efekt synergii w przypadku wspolpracy z Rubiconem.
Pisanie o sb i wsi nie ma podstaw i jest tylko nieudolnym komentarzem do calkiem rozsadnych poczynan Zarzadu NVV