Tak
2 główne scenariusze to oczywiste zawsze bierzemy pod uwagę.
Zła wiadomość lecimy na długo <0.9 a dobra że jak każdy gamedev na rynku będzie zysk teraz lub później (OML szykuje się na hit).
Do tego zachowanie giełdy i psychologia tłumu. Tu trzeba brać wiele rzeczy pod uwagę i mieć cierpliwość.
Ja się nie spieszę ze sprzedażą. Nie mam pakietu za 10k zł to też tak nie boli i inne emocje.
Ale doskonale rozumiem tych co czekają z boku.
Tu nie chodzi o samego Januarego czy traktowanie go jak guru bo to błąd tylko o to że na razie się zgadza to co było mówione. A akcje = kupuję przyszłość jaka by nie była (ludzie często interpretują to tylko pozytywnie)