To co, nie będzie tej umowy? A może już była? Złotówka za 3 akcje już jest, za niedługo złotówka za 5 akcji, a potem złotówka za 10 akcji. A jak prezes wywali za dużo, to będzie musiał znowu dodrukować, dla siebie i znajomych królika. I biznes się będzie kręcił...