Uważaj za nagranianie na spadki zaraz zaatakuje Cię banda fachowców analityków . Gordon, Bolek haribo a może wer wyjdzie po mieisacach ciszy. Kto pamięta jak pisał że poniżej złotówki nie kupie? Bezczelny typ zamilkl jak Gordon. Czas zweryfikuje i inwestora. Pojawi się nowy naganiacz który będzie nas wyzywal.