Umowa będzie, a wy dalej na peronie jak zawsze pozostanie ie i nie zrobicie jak zwykle:) Przedłuży się w czasie wzrost tylko i nastąpi na początku stycznia zamiast na koniec grudnia, bo na sam koniec grudnia dadzą jak widać, atslalem że nieco wcześniej to nastapi dlatego pisałem o 1-2zl bo w kilka sesji na tyle pójdzie sami zobaczycie już wkrótce co wam będę tłumaczył jak dzieciom z przedszkola hihi:D bawcie się dobrze w Nowy rok, chociaż nie będziecie się bawić dobrze jak bez akcji jesteście, jak zobaczycie Info.. :D Macie setki innych spółek jeszcze raz powtarzam marnujecie się tu od lat siedząc tylko golasy bez akcji:))