Kolega tak calymi latami plul na BOS ia az tu pewno kupil powyzej 8 zl , to teraz nagania na wzrosty , . A prawda wyglada tak z technicznego punktu widzenia ,ze luka bedzie calkiem domknieta gdy kurs zejdze dokladnie na 7,98zl , a tego dzis nie bylo . Poza tym dzis wyrysowany zotal tuz przy szczycie klasyczny WISIELEC , reszte dospiewaj sobie sam , co moze sie jutro , pojutrze sie tu dziac