No witam, wymiana akcji trwa, kierunek znany. Tak sobie czytałem wczoraj te wpisy no i cóż. Jeśli ktoś uważa, że większy inwestor wchodzi po 40% czy 60% to sorry, ale powinien sobie odpuścić giełdę. Groszołapy wejdą po takie wzrosty, ale nie grubszy. Ppstarajcie się wejść w buty większego inwestora. Uważam, że cena wymiany pakietowe 2,00 jest uczciwa, gdyby chcieli zrobić to, co niektórzy wypisują to zrobiłby emisje prywatną po 0,10 gr i jazda, a tak wartość transakcji jedynie uwiarygadnia potencjał do dalszego wzrostu. Będzie bujać bez dwóch zdań, ale niedługo. Jedziemy dalej pod IPO i raport. Pozdrawiam