Ja zauważyłam tendencje na innych spółkach. Zawsze w ważnym momencie, przy pojawieniu się informacji pojawia się pełno trolli, z nickami, których nikt wcześniej nie kojarzył. Natomiast od akcjonariatu zależy jak to się skończy, Np.: NGG mimo dobrych informacji, coraz lepszych raportów, za każdym razem gdyby mogło urosnąć to spada, bo każdy wysypuje się z akcji. Mam nadzieję, że akcjonariusze Varsavii nie ulegają aż tak anonimowym postom na forum bankiera XD Nie chciałabym dzisiaj otworzyć aplikacji na bardzo sporym minusie :)