cześć Komar. Jutro chyba dostaniemy na bankach w tyłek. Ja tam stop lossy poustawiałem i czekam z dzidą :).
Co do troli to są potrzebni. serio. mnie hartują psychę. bezustanne ataki pozwalają złapać niesamowity dystans. to pomaga w trejdingu. no i są czasem zabawni. :).